Küreselleşen Dünya’da ofis anlayışının baştan tanımlandığı günümüzde, sizlere hem rahat hem de profesyonel bir çalışma ortamı kazandırmak istedik.

Middle of İstanbul olarak, iş toplantılarınız, seminer ve eğitim organizasyonlarınız, sanal ofis hizmetlerimiz ve workshop dahil şirket etkinlikleriniz için alternatif çalışma alanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz, hayallerinin peşinden giden, işini sevdiği için yapan kişilerin adresi ve mekanı olmak.

Middle of İstanbul, Şişli’de  çok amaçlı kullanılabilen bir mekandır. Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Paylaşımlı Ofis hizmetlerimizin yanı sıra kurum içi veya kurumlar arası toplantılara, koçluk workshop’larına, söyleşilere, lansmanlara, basın toplantılarına, seminerlere, çeşitli eğitim programlarına, derneklerin/grupların atölye veya proje çalışmalarına, video/film gösterimlerine, özel görüşmelere, davetlere ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız.

Middle Of İstanbul Konseptimizle;

  • Misafirlerimizin kendi ofislerinde gibi hissetmelerini sağlamayı,
  • Eğitimli, inisiyatif alabilecek ekibimiz ile firmanızı genel olarak tanıyıp kaliteli hizmet sunmayı,
  • Sıkıcı ofis ortamlarının dışında çalışabileceğiniz, toplantı yapabileceğiniz keyifli ve rahat bir ortam sağlamayı hedeflemekteyiz.

Etkinlik, hazır ofis ve toplantı mekânı kiralamada ve sanal ofis hizmetlerimizde organizasyonumuz butik yapımızı korumak üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla misafirlerimizin beklentilerini yüksek tutmak, kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ lafını klişelikten kurtarmak için bütün samimiyeti ile çalışan bir firma olarak misafirlerimizi gönül rahatlığı ile Middle Of İstanbul’a davet ediyoruz.

Tanışmak, ofisimizi görmek veya hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bizlere 0212 702 8 702 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.